10. PODELITEV DIPLOM

V četrtek, 20. decembra 2018, je na Univerzi v Novem mestu Fakulteti za strojništvo prvič v sklopu Univerze v Novem mestu potekala 10. svečana podelitev diplom, na kateri smo diplomsko listino podelili 3 diplomantom prve stopnje visokošolskega študijskega programa Tehnologije in sistemi in štirim diplomantom druge stopnje magistrskega študijskega programa Tehnologije in sistemi v strojništvu. Diplomanti prve stopnje so pridobili strokovni naziv diplomirani inženir strojništva, diplomanti druge stopnje pa strokovni naziv magister inženir strojništva.

dsc_0287.JPGdsc_0337.JPG