Prijava

Vabilo na informativni dan za vpis v izredni visokošolski študijski program 1. stopnje Tehnologije in sistemi - 5. 6. 2024 ob 16.30 uri

23.05.2024

Vabljeni na informativni dan, kjer vam bomo predstavili izredni visokošolski študijski program 1. stopnje Tehnologije in sistemi.

Kdaj?

Sreda, 5. 6. 2024 ob 16.30 uri.

Kje?

Univerza v Novem mestu Fakulteta za strojništvo, Na Loko 2, 8000 Novo mesto, predavalnica 7.

Več informacij o študijskem programu: VISOKOŠOLSKI STROKOVNI ŠTUDIJSKI PROGRAM PRVE STOPNJE TEHNOLOGIJE IN SISTEMI

Vljudno vabljeni.