Zagovor doktorske disertacije - Jože Dimnik

OBVESTILO O ZAGOVORU DOKTORSKE DISERTACIJE

Skladno s 34. členom Pravilnika o pripravi in zagovoru doktorske disertacije na Fakulteti za strojništvo Univerze v Novem mestu bo zagovor doktorske disertacije kandidata Jožeta Dimnika (mentor: prof. dr. Simon Muhič) z naslovom Izzivi in možne rešitve pri razogljičenju slovenskega energetskega sistema z visokim deležem obnovljivih virov

v četrtek, 28. 9. 2021 ob 10. uri
v predavalnici 9, Univerza v Novem mestu, Fakulteta za strojništvo,
Na Loko 2, Novo mesto.

Zagovor je javen.

Doktorska disertacija je pred zagovorom na vpogled  v referatu fakultete v času od javne objave do zagovora, vsak delavnik od 20. 9. 2023 do 27. 9. 2023 od 8.00 do 15.00 ure.

Referat za študentske zadeve