Objava prispevka na 16. Mednarodni konferenci o dosežkih v strojništvu in industrijskem inženirstvu DEMI 2023

05.06.2023

V četrtek, 1. 6. 2023 in petek, 2. 6. 2023 je Univerza v Banja Luki Fakulteta za strojništvo organizirala 16. Mednarodno konferenco o dosežkih v strojništvu in industrijskem inženirstvu DEMI 2023.
Na konferenci so z objavo prispevka z naslovom Industry 4.0 Technologies and Systems for the Transformation of Companies into Low-Carbon Companies sodelovali tudi študenti Univerze v Novem mestu Fakultete za strojništvo, ki sodelujejo na projektu pod mentorstvom doc. dr. Elvisa Hozdića.
Avtorji objavljenega prispevka so Larisa Črpič, Jan Butara, Matej Mavko, Kristjan Kofalt, Nace Sovec in doc. dr. Elvis Hozdić.