Natečaj Obnovljivi viri energije

29.05.2023

V petek, 26. 5. 2023, je na Srednji strojni šoli na Šolskem centru Novo mesto potekala podelitev priznanj in nagrad za udeležence 1. natečaja z naslovom Obnovljivi viri energije - OVE.
Natečaj je potekal meseca marca v sklopu projekta STEAM »Promocija študija s STE(A)M področij za poklice prihodnosti s kakovostnimi aktivnostmi in vsebinami za mlade izven javnih univerzitetnih središč«, ki ga financira Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije.
Z natečajem smo želeli spodbuditi mlade k promociji obnovljivih virov energije z uporabo komunikacijsko-informacijskih tehnologij. Aktivno je sodelovalo 35 dijakov.