Strokovna ekskurzija UNIOR d.d. in GKN Driveline d.o.o.

14.03.2023

Študenti Univerze v Novem mestu Fakultete za strojništvo so v ponedeljek, 13. 3. 2023 obiskali podjetje UNIOR d.d. iz Zreč, kjer so si ogledali orodjarno, kovačnico, proizvodno kontrolo, obdelovalnico ročnega orodja in oddelek hladnega kovanja ter obrat Sinter. Nadaljevali so z ogledom programa Strojegradnja – izdelava večjih namenskih obdelovalnih strojev. Ekskurzijo so zaključili z ogledom podjetja GKN Driveline Slovenija d.o.o., ki se ukvarja s proizvodnjo avtomobilskih transmisij in avto delov.