Podpis sporazuma o sodelovanju z Tehniško fakulteto Bihać, Univerze v Bihaću

20.01.2023

V ponedeljek, 16. 01. 2023 sta dekan prof. dr. Andrej Lipej in doc. dr. Elvis Hozdić obiskala Tehniško fakulteto Bihać, Univerze v Bihaću.
Dekana obeh fakultet prof. dr. Andrej Lipej in prof. dr. Atif Hodžić sta podpisala sporazum o medsebojnem znanstveno-raziskovalnem sodelovanju. Podpisovanje sporazuma omogoča sodelovanje na mednarodnih projektih in izmenjavo pedagoških sodelavcev pri izvajanju magistrskega in doktorskega študija na obeh fakultetah.