12. PODELITEV DIPLOM IN PROMOCIJA DOKTORJA ZNANOSTI NA UNM FS

06.06.2022

V torek, 17. maja 2022, je na Univerzi v Novem mestu Fakulteti za strojništvo potekala 12. svečana podelitev diplom, na kateri smo diplomsko listino podelili 10 diplomantom prve stopnje visokošolskega študijskega programa Tehnologije in sistemi in 3 diplomantom druge stopnje magistrskega študijskega programa 2. stopnje Tehnologije in sistemi v strojništvu. Diplomanti prve stopnje so pridobili strokovni naziv diplomirani inženir strojništva, diplomanti druge stopnje pa strokovni naziv magister inženir strojništva. Prav tako je na svečani podelitvi diplom potekala promocija prvega doktorja znanosti Univerze v Novem mestu Fakultete za strojništvo Urbana Močnika. Z uspešnim zagovorom doktorske disertacije si je pridobil znanstveni naslov doktor znanosti.

Vsem diplomantom iskreno čestitamo.