VABILO na poletno šolo »CAE - Računalniško podprt inženiring«

Poletna šola »CAE - Računalniško podprt inženiring«

Tudi v letošnjem študijskem letu na Univerzi v Novem mestu Fakulteti za strojništvo organiziramo poletno šolo Računalniško podprtega inženiringa – CAE.
Poletna šola je namenjena vsem, ki bi želeli spoznati področje CAE. S poletno šolo želimo promovirati poklice s področja STEAM (science, technology, engineering, art and math) in vzbuditi zanimanje za Računalniško podprt inženiring.

Z udeležbo na poletni šoli boste spoznali:
- Kako pripraviti 3D model.
- Kako pripraviti numerične mreže.
- Kako simulirati fizikalni model po metodi končnih elementov.

Kdaj? Poletna šola CAE bo potekala v torek 28. 6. 2022 in sredo 29. 6. 2022, od 9.00 do 13.00 ure.

Kje? Univerza v Novem mestu Fakulteta za strojništvo, Na Loko 2, 8000 Novo mesto.

Vse zainteresirane vabimo k prijavi preko elektronske pošte: sola.cae@fs-unm.si

Prijave so možne do 14. 6. 2022, število mest je omejeno.