PRIČETEK POSTOPKA IMENOVANJA DEKANA UNMFS - 22.11.2021

22.11.2021

Senat Univerze v Novem mestu Fakultete za strojništvo je na svoji seji dne 18.11.2021  začel postopek za imenovanje dekana Univerze v Novem mestu Fakultete za strojništvo.

Za dekana je lahko imenovan visokošolski učitelj, ki je na fakulteti zaposlen vsaj za polovični delovni čas. Visokošolski učitelj prijavo h kandidaturi za dekana vloži s priporočeno pošto ali osebno v enajstih (11) dneh od dneva objave tega sklepa, najkasneje do 3. decembra 2021.

Več v sklepu senata.