Zagovor doktorske disertacije - Močnik Urban - 1. 7. 2021 ob 12.00 uri

23.06.2021

OBVESTILO O ZAGOVORU DOKTORSKE DISERTACIJE

Skladno s 34. členom Pravilnika o pripravi in zagovoru doktorske disertacije na Fakulteti za strojništvo Univerze v Novem mestu bo zagovor doktorske disertacije kandidata Urbana Močnika (mentor: prof. dr. Simon Muhič) z naslovom Numerična analiza z eksperimentalno validacijo enofaznega toka tekočine in prenosa toplote v kanalu ploščnega prenosnika toplote z jamičasto strukturo,

v četrtek, 1. 7. 2021 ob 12.00 uri
v predavalnici 10, Univerza v Novem mestu, Fakulteta za strojništvo,
Na Loko 2, Novo mesto.

Zagovor je javen.

Doktorska disertacija je pred zagovorom na vpogled v referatu fakultete v času od javne objave do zagovora, vsak delavnik od 23. 6. 2021 do 30. 6. 2021 od 8.00 do 15.00 ure.

Referat za študentske zadeve