Ogled predloga doktorske disertacije kandidata Urbana Močnika

Obvestilo !

Skladno s 30. členom Pravilnika o pripravi in zagovoru doktorske disertacije na Fakulteti za strojništvo Univerze v Novem mestu so poročila o oceni in doktorsko delo z naslovom Numerična analiza z eksperimentalno validacijo enofaznega toka tekočine in prenosa toplote v kanalu ploščnega prenosnika toplote z jamičasto strukturo, ki jo je oddal kandidat Urban Močnik (mentor: prof. dr. Simon Muhič), na voljo za ogled v referatu fakultete. Ogled je možen do 18. 06. 2021.