Vabljeni na 13. ONLINE INFORMATIVO 2021

19.01.2021

Univerza v Novem mestu Fakulteta za strojništvo bo tudi letos sodelovala na 13. Online Informativi, ki bo v petek, 22. in v soboto, 23. januarja 2021 na spletnem mestu https://www.informativa.si/.
Ogledali si boste lahko predstavitvene vsebine fakultete ter obiskali našo virtualno stojnico, kjer vam bomo, oba dneva (v petek med 9. in 18. uro ter v soboto med 9.00 in 14.00 uro), z veseljem odgovarjali na vaša vprašanja.

Pridružite se nam in si zagotovite vse informacije, ki vam bodo olajšale izbiro vašega študija!

Veselimo se srečanja z vami!

UNM FS