DAN ZA SPREMEMBE 2020!

24.02.2020

VABILO NA POGOZDOVANJE V MESTNI HOSTI
4. april 2020. V prostovoljski akciji bomo pomladili gozd v Mestni hosti v Cegelnici.

Študenti Univerze v Novem mestu, pridružite se največji vseslovenski prostovoljni akciji DAN ZA SPREMEMBE pod sloganom DOBRO ZA LJUDI IN PLANET, in se 4. aprila 2020 pridružite akciji pogozdovanja v Mestni hosti, skupaj z Zavodom za gozdove Slovenije (OE Novo mesto), Gozdnim gospodarstvom Novo mesto in Mestno občino Novo.

Skupaj z Zavodom za gozdove Slovenije (OE Novo mesto), Gozdnim gospodarstvom Novo mesto in Mestno občino Novo mesto bomo izpeljali akcijo pogozdovanja v Mestni hosti. K sodelvanju vabimo prostovoljce iz različnih organizacij, šol in podjetij.
V soboto, 4. aprila, bodo od 8.00-13.00 potekale naslednje dejavnosti:

seznanitev z namembnostjo Mestne hoste
saditev 1200 dreves (bukev in smreka)
druženje ob malici

PRIJAVE ZA SODELOVANJE zbirajo na OZ RKS NM do 20. 3. 2020 na novo-mesto.ozrk@ozrks.si.

Vabilo s podrobnimi navodili o akciji je v priponki.

Zakaj sodelujemo? Ker verjamemo, da lahko skupaj spreminjamo in gradimo boljši svet!

VABLJENI.