STROKOVNA EKSKURZIJA - UNIOR D.D. IN GKN Driveline d.o.o.

24.10.2018

Študenti Univerze v Novem mestu Fakultete za strojništvo so bili v torek, 23. 10. 2018, na celodnevni strokovni ekskurziji, obiskali so podjetje UNIOR d.d. iz Zreč, kjer so si ogledali orodjarno, kovačnico, proizvodno kontrolo, obdelovalnico ročnega orodja in oddelek hladnega kovanja ter obrat Sinter.
Obisk v Uniorju so zaključili z ogledom programa Strojegradnja – izdelava večjih namenskih obdelovalnih strojev. Ekskurzijo so zaključili z ogledom podjetja GKN Driveline Slovenija d.o.o., ki se ukvarja s proizvodnjo avtomobilskih transmisij in avto delov.

gkn.jpgimg_4932.JPG