INFORMATIVA 2018 - 26. in 27. januar 2018

29.01.2018

Na Gospodarskem razstavišču Ljubljana je v petek, 26. ter v soboto, 27. januarja 2018 potekal vseslovenski sejem INFORMATIVA '18, sejem izobraževanja, štipendiranja in zaposlovanja, na katerem se je predstavilo več kot 300 izobraževalnih programov šol, fakultet pa tudi zaposlovalci in štipenditorji ter drugi.
Na sejmu se je predstavila tudi Fakulteta za tehnologije in sisteme, kjer je predstavila vse tri študijske programe 1., 2. in 3. stopnje in demonstrirala uporabo 3D tiskalnika.