Podpis sporazuma o sodelovanju med FTS in ŠCNM

20.05.2016

V četrtek, 19. 05. 2016 je v prostorih Šolskega centra Novo mesto potekal podpis sporazuma o sodelovanju na pedagoškem in znanstvenoraziskovalnem področju med Šolskim centrom Novo mesto in Fakulteto za tehnologije in sisteme, ki sta ga podpisala direktor ŠC Novo mesto, g. Štefan David ter dekan FTS, izr. prof. dr. Simon Muhič. Sodelovanje bo potekalo na pedagoškem področju, izmenjavi laboratorijskih zmogljivosti ter na raziskovalnih in razvojnih projektih. S podpisom sporazuma se bo okrepilo dolgoročno sodelovanje šol in fakultet, ki delujejo na področju strojništva v Novem mestu.

Podpis sporazuma o sodelovanju med FTS in ŠCNM

scnm_sporazum3_small.jpg